Servisní prohlídka vozu

Skvělá jízda po celou zimu.

Podzimní servisní prohlídka za 349 Kč

Chcete si užít skvělou jízdu celou zimu? Pak přípravu svého vozu na zimní sezonu svěřte profesionálům v našem autorizovaném servisu SEAT. Využijte možnost podzimní servisní prohlídky vašeho vozu, nabídky originálního příslušenství a také kompletních služeb SEAT Pneuservisu s širokým sortimentem zimních pneumatik s bezplatnou PneuGarancí. A když si pořídíte zákaznickou kartu SEAT MyCard, připravíte váš vůz na zimní sezonu ještě výhodněji.

SEAT Pneuservis

Specialisté na pneumatiky a kola.

Výměna. Servis. Poradenství.

Kvalita služeb a bezpečnost zákazníků je pro náš SEAT Pneuservis zavazující. Přezutí pneumatik a kol provádějí naši technici s vysoce kvalitním vybavením a materiály. Součástí našich komplexních služeb je také ošetření a uskladnění kol, případně ekologická likvidace těch již nevyhovujících pneumatik. Pokud si vyberete z naší široké nabídky originálních kol SEAT a nových pneumatik s bezplatnou SEAT PneuGarancí, máte jistotu, že jsou pro váš vůz vhodné a bezpečné. Přezujte na zimní v našem SEAT Pneuservisu!

SEAT MyCard

Moje výhody.
Můj servis.

SEAT MYCARD je zákaznická karta pro majitele osobních vozů SEAT (fyzické osoby), která je vázaná na konkrétní vozidlo, a přináší vám spoustu výhod. Můžete si vybrat jednak bezplatnou verzi Service nebo zvolit rozšířenou placenou verzi Service+, která umožnuje využívat ještě další výhody nad rámec základní verze.

Využijte skvělou příležitost, mít SEAT MYCARD se rozhodně vyplatí.

Servisní služby a údržba

Servisní balíčky

Nyní sleva 10 000 Kč na jakýkoliv balíček*

Servisní balíčky vám kryjí náklady na servisní úkony po dobu až 5 let, takže máte výdaje za servis plně pod kontrolou bez vlivu inflace. Platí pro vozy před 1. servisní prohlídkou.

* Nabídka platí do odvolání.

Servisní služby a údržba

Přeplacené Servisní prohlídky

Nyní akce: 1+1 Servisní prohlídka zdarma*

Servisní prohlídky vám kryjí náklady na jednotlivé servisní úkony bez omezení stáří vozidla.

* Platí při nákupu 2 servisních prohlídek na následujících 48 měsíců. Nabídka je platná do odvolání.

Originální příslušenství

Vyjádřete se. Využijte širokou řadu příslušenství a personalizujte svůj SEAT podle svého vkusu.